Krásne fotografie našich klientov na webové stránky

Tu si môžete pozrieť kvalitné fotografie, ktoré pripravujeme pre našich klientov a takýmto spôsobom pridáme osobný dizajn a unikátnosť celej internetovej stránky. Nemusíte sa báť, samozrejme vieme pripraviť celý web aj bez fotenia,

(klikni na šípky na bokoch obrázku – ukážka fotografií)

Kvalitné produktové fotografie na weby a e-shopy

Tu si môžete pozrieť kvalitné produktové fotografie, ktoré sme fotili pre naše web stránky a e-shopy. Samozrejme robím fotografie aj bez nutnosti objednania si webu alebo e-shopu. Príkladom môže byť fotografovanie vzorkovníkov pre firmu Horm, ktorá ich použila len na svojom profile na facebooku.

(klikni na šípky na bokoch obrázku – ukážka fotografií)

Fotografie nehnuteľností, firiem a predajní

Tu si môžete pozrieť kvalitné fotografie nehnuteľností, sídla firiem a predajní. Tieto fotografie pripravujeme pre našich klientov, ktorí si u nás objednajú internetovú stránku alebo internetový obchod. Samozrejme vieme vyhotoviť fotografie aj samostatne pre vaše osobné účely.

(klikni na šípky na bokoch obrázku – ukážka fotografií)

Tvoríme prezentačné videá, firemné, nehnuteľnosti, cestovné, komerčné, športové, produktové

Nikomu sa nechce čítať texty a preto si návštevníci stránok  najprv pozerajú videa, fotografie, vizualizácie a až nakoniec čítajú texty. Preto aj my ideme “ jak sa hovorí s dobou“ a pripravujeme krátke video prezentácie vašej činnosti, vášho produktu, nehnuteľnosti.

A nemusíte sa báť video vieme pripraviť s Vami alebo bez Vás, nemusíte byť na kamere. Príklady si môžete pozrieť vpravo 🙂 »

(klikni play na obrázku – prezentačné video pre heatservis.sk)

(klikni play na obrázku – prezentačné video pre itrading.sk)

(klikni play na obrázku – prezentačné video pre apartmanyenjoy.sk)

(klikni play na obrázku – prezentačné video pre gymmaximus.sk)

(klikni play na obrázku – prezentačné video pre panelshop.sk)

Pripravujeme 3D moderné vizualizácie a celú grafiku v digitálnej a tlačenej forme

Pripravujeme 3D moderné  vizualizácie vášho produktu, priestoru, nehnuteľnosti, postupu výstavby, návodu a mnoho ďalších vzualizácií.

Samozrejme tvoríme všetkú grafiku v grafickom programe Adobe Photoshop, ako napríklad logá, plagáty, brožúry, jedálne lístky, vizitky, katalógy, ikony, banery, raklamy, grafiky na web, ktoré môžu byť následne v tlačenej forme alebo v digitálnej forme pre internetové stránky, ,e-shopy alebo sociálne siete.

(V cene web stránky, e-shopu alebo možnosť objednať si aj osobitne)

(klikni na šípky na obrázku – Ukážky rôznej grafiky )

(klikni na play – Ukážka video-vizualizácie bytu pre itrading.sk)

(klikni na play – Ukážka video-vizualizácie realizácie montovaného skladu )

Čím viac sekúnd je návštevník na stránke, tým lepšie je vyhodnotený google robotmi a tým lepšie máte umiestnenie vo vyhľadávaní

Ani by ste nepovedali, ale fotografie, videa, grafika, vizualizácie, ukážky, príklady a zaujímavé texty sú alfou-omegou kvalitného webu. Čím dlhšie (viac sekúnd) je návštevník na stránke, tým lepšie je vyhodnotený google robotmi a tým lepšie máte umiestnenie vo vyhľadávaní.

Máte otázku?spýtajte sa

    Recenzie našich reálnych klientov na google

    Máme už viac ako 25 recenzií na google, ktoré pridali naši klienti. Môžete skontrolovať po kliknutí na tento odkaz ›

    Chcem sa poďakovať agentúre, ktorá mi spracovala stránku je naozaj veľmi prehľadná – perfektne fotky. S tímom v agentúre sa výborne spolupracuje, sú komunikatívni, ochotní a rýchli pre každú novú zmenu na stránke. Ak hľadáte niekoho na spracovanie web stránok odporúčam i4web.sk

    Služby, ktoré ponúkame