Krásne fotografie našich klientov na webové stránky

Tu si môžete pozrieť kvalitné fotografie, ktoré pripravujeme pre našich klientov a takýmto spôsobom pridáme osobný dizajn a unikátnosť celej internetovej stránky. Nemusíte sa báť, samozrejme vieme pripraviť celý web aj bez fotenia,

(klikni na šípky na bokoch obrázku – ukážka fotografií)

Kvalitné produktové fotografie na weby a e-shopy

Tu si môžete pozrieť kvalitné produktové fotografie, ktoré sme fotili pre naše web stránky a e-shopy. Samozrejme robím fotografie aj bez nutnosti objednania si webu alebo e-shopu. Príkladom môže byť fotografovanie vzorkovníkov pre firmu Horm, ktorá ich použila len na svojom profile na facebooku.

(klikni na šípky na bokoch obrázku – ukážka fotografií)

Fotografie nehnuteľností, firiem a predajní

Tu si môžete pozrieť kvalitné fotografie nehnuteľností, sídla firiem a predajní. Tieto fotografie pripravujeme pre našich klientov, ktorí si u nás objednajú internetovú stránku alebo internetový obchod. Samozrejme vieme vyhotoviť fotografie aj samostatne pre vaše osobné účely.

(klikni na šípky na bokoch obrázku – ukážka fotografií)

Tvoríme prezentačné videá, firemné, nehnuteľnosti, cestovné, komerčné, športové, produktové

Nikomu sa nechce čítať texty a preto si návštevníci stránok  najprv pozerajú videa, fotografie, vizualizácie a až nakoniec čítajú texty. Preto aj my ideme “ jak sa hovorí s dobou“ a pripravujeme krátke video prezentácie vašej činnosti, vášho produktu, nehnuteľnosti.

A nemusíte sa báť video vieme pripraviť s Vami alebo bez Vás, nemusíte byť na kamere. Príklady si môžete pozrieť vpravo 🙂 »

(klikni play na obrázku – prezentačné video pre heatservis.sk)

(klikni play na obrázku – prezentačné video pre itrading.sk)

(klikni play na obrázku – prezentačné video pre apartmanyenjoy.sk)

(klikni play na obrázku – prezentačné video pre gymmaximus.sk)

(klikni play na obrázku – prezentačné video pre panelshop.sk)

Pripravujeme 3D moderné vizualizácie a celú grafiku v digitálnej a tlačenej forme

Pripravujeme 3D moderné  vizualizácie vášho produktu, priestoru, nehnuteľnosti, postupu výstavby, návodu a mnoho ďalších vzualizácií.

Samozrejme tvoríme všetkú grafiku v grafickom programe Adobe Photoshop, ako napríklad logá, plagáty, brožúry, jedálne lístky, vizitky, katalógy, ikony, banery, raklamy, grafiky na web, ktoré môžu byť následne v tlačenej forme alebo v digitálnej forme pre internetové stránky, ,e-shopy alebo sociálne siete.

(V cene web stránky, e-shopu alebo možnosť objednať si aj osobitne)

(klikni na šípky na obrázku – Ukážky rôznej grafiky )