i4web informácie

Žijeme naozaj v revolúcii

Človek si chce dať upratať dom, ide na google, chce si dať robiť účtovníctvo, ide na google, chce si kúpiť voňavku, ide na google, chce si pozrieť prezentáciu českej stavebnej firmy, ide na youtube, odporučí mu niekto kaderníčku, pozrie si jej práce na facebooku. Bohu vďaka je to tak, žijeme v revolúcii!!! Internet, počítače, notebooky, tablety, smartphony, všetci sme prepojený tu a teraz, starý, mladý, firmy, živnostníci, zamestnanci, zamestnávatelia, Kubínčania, Slováci, Češi, Europánia, celý svet.

Email: otazky@i4web.sk

Matej Ištván

Matej Ištván

Progamátor & Konateľ

Som interenetový nadšenec a áno ovládam všetky programátorské jazyky potrebné na tvorbu webstránok a e-shopov ako html, css, php, javascript, grafický program Adobe Photoshop na tvorbu grafiky, Adobe Premier na tvorbu videa, Sketchup na tvorbu 3D vizualizácií, tvorbu PPC reklám pre google a facebook. Prešiel som certifikovaným marketingovým kurzom od HubSpot Academy- Inbound Certification a v podstate každý deň študujem potrebné knihy a videa z internetového sveta.

Email: otazky@i4web.sk

Bc.Matúš Filip Hažlinsky

Bc.Matúš Filip Hažlinsky

Programátor & Partner

Som najmúdrejší  z týmu :), a tiež som interenetový nadšenec. Ovládam programátorské jazyky potrebné na tvorbu webstránok a e-shopov ako html, css, php, javascript, grafický program Adobe Photoshop na tvorbu grafiky, Adobe Premier na tvorbu videa, Sketchup na tvorbu 3D vizualizácií, tvorbu PPC reklám pre google a facebook. Prešiel som  certifikovaným marketingovým kurzom od HubSpot Academy- Inbound Certification. Hlavným zdrojom môjho štúdia sú akreditované kurzy od známej programátorskej školy learn2code.sk.

Email: otazky@i4web.sk

Mgr. Peter Horný

Mgr. Peter Horný 

Grafik & Partner

Ja som tu na grafiku, fotografie, video a celkovú vizuálnu stránku našich projektov. Ovládam grafický program Adobe Photoshop na tvorbu grafiky, Adobe Premier na tvorbu videa, Sketchup na tvorbu 3D vizualizácií, známy WordPress, tvorbu PPC reklám pre google a facebook. Mojim hlavným zdrojom vzdelávania je ako u Matúša, akreditované kurzy v learn2code.sk zamerané najmä na grafiku, marketing a reklamu.

Email: otazky@i4web.sk

Ing. Andrej Jančo

Ing. Andrej Jančo MoM.

Web developer & Online marketing & Partner

Som tu na to aby som poháňal i4web dopredu po všetkých stránkach. Vyštudoval som školu v Anglicku, University of Southampton v obore digitálny marketing  a stal som Master of Marketing. Pred anglickom som študoval na University of Economics v Prahe. Vzdelávam sa samozrejme v learn2code.sk, bohaté skúsenosti mám aj z veľkej firmy IBM, kde som prcoval, a neustále vzdelávanie cez rôzne youtube vzdelávacie kanály a knihy.

Email: otazky@i4web.sk

Tu prevádzkujeme všetky naše domény a webhosting

WebHouse internetové služby – domov šťastných domén

Spoločnosť WebHouse vznikla v roku 2007 a je historicky najúspešnejším poskytovateľom hostingu a registrátorom domén na Slovensku. Tu prevádzkujeme všetky naše domény (doména znamená www.nieco.sk) a webhosting (tu sú uložené všetky súbory webu alebo e-shopu). Vo webhouse máme pod správou viac ako 35 webov a e-shopov.

Služby, ktoré ponúkame

internetové služby