Apartmán Enjoy + i4web

Necháš si urobiť hocijakú internetovú službu u nás a ideš s priateľmi alebo rodinou za zľavnenú cenu  50€ do Tatier

(pozrite si fotky)

(pozrite si video)

i4web plus Tatry

Necháš si od nás urobiť web stránku alebo grafiku a zľava 29% na apartmán pre 4 osoby na pobyt je tvoja. Stačí pri rezervácií povedať  heslo “i4web” :) .Vaša cena 50€/apartmán/noc

Apartmány Enjoy, krásne, moderné apartmány s výhľadom na Tatry pre 4 osoby, vhodné pre rodiny, turistov, páry, priateľov, s krásnym wellnessom, s dobrou polohou, v blízkosti hlavných zážitkov našich Tatier v rezorte Apartmány Lomnica.

Bližšie podmienky

Zľava sa vzťahuje na celý pobyt v našom apartmáne. Minimálna dĺžka pobytu je 2 noci. Platí aj naša zľava 5 + 2 noci zadarmo a platnosť týchto zliav je do roku 2021.

V cene je ubytovanie v kompletne zariadenom apartmáne vo Veľkej Lomnici pre 4 osoby s výhľadom na Tatry (spálňa, obývačka, kuchyňa, jedáleň, WC, kúpelka, balkón, 3D TV, Wifi, Počítač).Zľava do wellness a fitness 30%.

V apartmánovom dome sa nachádza: recepcia, detský kútik, stolný tenis, wellness, fitness, lobby bar, multifunkčné ihrisko, jazierko, altánky s krbom.

Platí pre všetky termíny okrem školských prázdnin. Samozrejme, že môžete prísť aj v sezóne, ale za cenu 70€/noc/apartmán.

Rezervácie na čísle 0944 357 822 (Matej Ištván) alebo na našej stránke www.apartmanyenjoy.sk.